Dziecięca Basket Liga – turniej I Kąty Wrocławskie

Pierwszy turniej Dziecięca Basket Liga już za nami 🏀 Wspaniała impreza koszykarska dla młodych adeptów naszej ukochanej dyscypliny 😍 Inicjatywa stworzenia tych rozgrywek pozwoli drużynom na regularną rywalizację w warunkach meczowych i przygotuje naszych zawodników do przyszłej rywalizacji 💪 Bardzo cieszymy się, że nasz klub jest jednym z inicjatorów powstania Ligi 🔥

Nasze dwie drużyny zaprezentowały się dzisiaj bardzo dobrze 💪 Zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, a co najważniejsze przykładali dużą uwagę na oceniane elementy techniczne 🔝 Wielkie brawa 👏 Praca naszych Trenerów Jacka i Lucjana daje efekty i to jest najważniejsze 👏

Robimy kolejny krok do przodu 💛🖤Kolejny turniej w ramach Dziecięcej Basket Ligi planowany jest już na 11 grudnia 🏀🏀🏀

Dziękujemy wszystkim drużynom obecnym dzis na Turnieju ❤️⬇️

KS WILKI Wrocław

Domino Polonia Świdnica

Basketomania UKKS

PG Crew

Akademia Koszykówki Dream Makers Chrzanów

Razem gramy dla Kątów Wrocławskich i rozwijamy młode pokolenia ❤️

⬇️

Gmina Kąty Wrocławskie

Dijo Fun&Food

Polkąty Transport- wynajem autokarów i busów

Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich

HUBIS Hurtownia budowlana Kąty Wrocławskie/Smolec

Utz Polska

Cedo Polska

PW Zabezpieczenia medyczne

Biuro Ubezpieczeń, Skup Aut, Rejestracja Aut, Laweta

BRK Aneta Biegalska-Czop, Wioletta Piros

MC Donald’s Kąty Wrocławskie

Ekomix Company

BASKET kidsPan Tadeusz – cukiernia

Imopeksis Basketball Clinic