Sponsorzy

Sponsorzy tytularni zespołu

Dijo to lider w produkcji tortilli (wrapów) w Europie Centralnej i Wschodniej, lider polskiego rynku sosów do lodów oraz znaczący producent dekoracji cukierniczych, owoców w żelu i słonych przekąsek. Firmę tworzy ponad 240 świetnie wykwalifikowanych fachowców, którzy są największym kapitałem firmy, dzień po dniu dbając o najwyższą jakość produktów, na każdym etapie ich przygotowania. Za sukcesem DIJO stoi najnowocześniejszy park maszynowy i imponujące zaplecze technologiczne, w które firma nieustannie inwestuje. Obecnie Dijo produkuje do 45 tys. ton wyrobów rocznie i wciąż się rozwija, by w przyszłości wytwarzać jeszcze więcej. Dane kontaktowe:
➡️www.dijo.pl
➡️www.dijo.pl/oferty-pracy/
➡️www.facebook.com/DijoFunFood/

Polkąty Transport- wynajem autokarów i busów oferuje wynajem autobusów i autokarów oraz mniejszych busów celem przewozów osób indywidualnych i grup, przewozów pracowniczych, wycieczek szkolnych, firmowych, wycieczek objazdowych i biznesowych. Dane kontaktowe:
➡️www.autokary.polkaty.pl
➡️transport@polkaty.pl
➡️www.facebook.com/PolkatyTransport/
➡️501 674 458

Klub jest dotowany przez miasto i gminę Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie jest usytuowana w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego. Przylega bezpośrednio do międzynarodowego portu lotniczego Wrocław – Strachowice. Gmina Kąty Wrocławskie jest gminą położoną na Nizinie Śląskiej, we wschodniej części Równiny Wrocławskiej. Powierzchnia gminy Kąty Wrocławskie wynosi 176,5 km2, co określa ją jako gminę średniej wielkości w porównaniu z innymi gminami województwa dolnośląskiego. Położenie w sąsiedztwie Wrocławia, a jednocześnie w strefie ważnych historycznie szlaków komunikacyjnych miało w przeszłości i odgrywa obecnie ważną rolę dla przeobrażeń i rozwoju gminy. Dane kontaktowe:
➡️www.katywroclawskie.pl
➡️urzad@katywroclawskie.pl
➡️071 390 72 00

Sponsorzy wspomagający

Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich to finansowe propozycje dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz dla agrobiznesu. Dane kontaktowe:
➡️www.bskw.pl
➡️071 36 46 920
➡️bskw@bskw.com.pl
➡️www.facebook.com/BankBSKW/

HUBIS Hurtownia budowlana Kąty Wrocławskie/Smolec oferuje nam części składowe przy planowaniu inwestycji budowlanej lub budowy domu jednorodzinnego takie jak: materiały murowe, systemy kominowe, pokrycia dachowe, okna dachowe, tynki zewnętrzne, chemia budowlana, izolacje, bruki, artykuły elektryczne. Dane kontaktowe:
➡️www.hubis.com.pl
➡️hubis@hubis.com.pl
➡️www.facebook.com/hubisdystrybucjabudowlana/
➡️071 367 90 56 / 729 007 460

Firma istnieje na rynku polskim od 1997 roku oferując uszczelki oraz pełny serwis płytowych wymienników ciepła. W swojej ofercie posiadamy uszczelki do prawie wszystkich modeli i typów wymienników płytowych produkowanych w Europie, a nawet w świecie. Zajmuje się także profesjonalnym serwisem przedmiotowych wymienników ciepła. Dane kontaktowe:
➡️www.ekomix.com.pl 
➡️biuro@ekomix.com.pl
➡️071 316 72 14

Biuro Rachunkowo-Konsultingowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowo-rachunkowej i kadrowej małych i średnich firm, osób fizycznych, spółek prawa handlowego i stowarzyszeń. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami. Od początku działalności szczególną wagę przywiązuje do jakości świadczonych usług. Dane kontaktowe:
➡️www.biuro-brk.com
➡️biuro@biuro-brk.com
➡️Leśna 1, Kąty Wrocławskie
➡️071 336 00 67

Restauracja McDonald’s funkcjonuje w Kątach Wrocławskich od 22 października 2019 roku przy ulicy Handlowej 6. Lokal oraz usługa McDrive są otwarte dla gości codziennie w godzinach od 6 do 24.00. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé. Restauracja wyposażona jest także w przestronny ogródek, w którym dostępne są 72 miejsca dla gości. Restauracja jest przystosowana do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Dane kontaktowe:
➡️www.mcdonalds.pl
➡️ul. Handlowa 6, Kąty Wrocławskie
➡️601 746 255

PW Zabezpieczenia medyczne zajmuje się zabezpieczeniem medycznym od 2006 roku. Dysponuje doświadczoną kadrą ratowników medycznych, kierowców ratowników oraz lekarzy. Prowadzi również szkolenia medyczne kierowane do pracowników i kadry kierowniczej przedsiębiorstw, pracowników oświaty i służby zdrowia, uczniów, funkcjonariuszy służb publicznych, członków grup i stowarzyszeń ratowniczych, pracowników ochrony. Dane kontaktowe:
➡️www.pw.info.pl
➡️pwpiotrwozniak@wp.pl
➡️603 317 213
➡️www.facebook.com/PwPiotrWozniak/

Biuro Ubezpieczeń, Skup Aut, Rejestracja Aut, Laweta, które oferuje kompleksowe usługi dla każdego klienta w zakresie:
skupu aut, kasacji pojazdów, ubezpieczeń wszelkiego rodzaju, usług lawety, rejestracji sprowadzonych samochodów, punktu ksero. Dane kontaktowe:
➡️www.auto-obsluga.pl
➡️ubezpieczenia.sienko@gmail.com
➡️www.facebook.com/pg/autoobsluga
➡️692 886 321

Firma na terenie Kątów Wrocławskich, której produkty pomogą Ci w codziennych czynnościach domowych, w pracach w ogrodzie, w warsztacie, w porządkach na tarasie. Z nimi nie tylko posprzątasz, ale też upieczesz ciasto, zrobisz mrożonki, przygotujesz śniadanie do szkoły i lunch do pracy. Dane kontaktowe:
➡️www.paclan.pl
➡️sprzedaz@cedo.com
➡️071 334 68 00

GOKiS jest samorządową instytucją kultury utworzoną na mocy uchwały. Jego głównymi zadaniami jest aktywne działanie w kulturze i sporcie na terenie Gminy Kąty Wrocławskie. Realizuje eventy plenerowe, kulturalno-rozrywkowe oraz sportowe. Współpracuje z Urzędem Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz z instytucjami, stowarzyszeniami, szkołami gminnymi, jednostkami organizacyjnymi gminy. Dane kontaktowe:
➡️www.gokiskwr.pl
➡️biuro@gokiswr.pl 
➡️071 316 61 41

Ideą BASKET KIDS jest pasja do koszykówki oraz miłość do dzieci. Nadrzędnym celem jest zaszczepienie w dzieciach chęci do wykorzystywania własnych pokładów energii przez radość z uprawiania sportu. Dane kontaktowe:
➡️www.basketkids.pl
➡️kontakt@basketkids.pl
➡️601 532 040
➡️www.facebook.com/BASKETkids/

Rodzinny browar rzemieślniczy ulokowany w Kątach Wrocławskich w budynku dawnej mleczarni. Warzy piwa w pełni naturalne, nie poddaje ich pasteryzacji, ani żadnemu innemu procesowi utrwalania. Kultywuje w pełni tradycje sztuki piwowarskiej, oferując zarówno klasyczne jak i nowofalowe style piwa. Dane kontaktowe:
➡️www.browarcaminus.pl
➡️caminus@browarcaminus.pl
➡️505 271 518
➡️www.facebook.com/browarcaminus/

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich jest niezależną organizacją gospodarczą zrzeszającą przedstawicieli lokalnych firm. Zajmuje się integracją środowiska gospodarczego oraz wspieraniem i reprezentowaniem interesów lokalnych przedsiębiorców.  Dane kontaktowe:
➡️www.spk-katywr.pl
➡️071 316 72 14
➡️www.facebook.com/spk.katywr/

Klinika dentystyczna Medenti zajmuje się szeroko rozumianą pomocą stomatologiczną w zakresie: stomatologii dziecięcej, ortodoncji, protetyki, choroby dziąseł, stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz chirurgicznej. Dane kontaktowe:
➡️www.medenti.pl
➡️rejestracja@medenti.pl
➡️510 10 80 90
➡️www.facebook.com/Medenti

Georg UTZ sp. z o.o.  dostosowuje opakowania z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku do Waszych procesów. Indywidualnie dopasowane opakowanie umożliwia maksymalną wydajność, nawet zautomatyzowanych procesów. Pozwala także na oszczędność kosztów dzięki optymalnej gęstości pakowania. Długa żywotność i prawie całkowita możliwość recyklingu sprawiają, że rozwiązania Utz są rozsądne zarówno pod względem ekologicznym jak i ekonomicznym. Dane kontaktowe:
➡️www.utzgroup.com/pl/
➡️www.facebook.com/GeorgUtzPolska

CUKIERNIA PAN TADEUSZ

Cukiernia Pan Tadeusz została założona w 1997 roku. Dla wielbicieli słodkości, pod czujnym okiem doświadczonych cukierników, powstają tu ciasta i ciasteczka, torty tradycyjne, okolicznościowe, weselne, na chrzciny czy urodziny.  Pośród szerokiej gamy wyrobów cukierniczych, znajdą tu Państwo torty lżejsze – puszyste, z bitą śmietaną i owocami, a także torty treściwe – na bazie kremów węgierskich, orzechowych, toffi oraz czekolady. Cukiernia posiada w ofercie ponad 130 typów ciast i wypieków oraz gustownych dekoracji cukierniczych tortów na każdą okazję (np. z napisami, firmowym logo itp.). Dane kontaktowe:
➡️ul. Spółdzielcza 1, Kąty Wrocławskie
➡️509 360 016
➡️www.facebook.com/pg/Pan-Tadeusz-cukiernia-186001188116411